У місті Кривий Ріг мюзикл «Ти - особливий!»

Жанр: 
Мюзикл
Режисер: 
А. Євдокимова
Автор пьєси: 
Макс Лукаду
Учасники: 
Народний художній колектив ансамбль танцю «Щасливе дитинство»
Країна: 
Україна
Місце проведення: Театр ім. Тараса Шевченка

У місті Кривий Ріг мюзикл «Ти - особливий!» пройде 1 грудня в Криворізькому академічному міському театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

Команда творців популярних дитячих мюзиклів «Дзеркало», «Свято неслухняності», «В ніч на 32-е грудня» запропонувала дітям і батькам неймовірно захоплюючий, пізнавальний і, звичайно ж, розважальний спектакль за мотивами оповідань всесвітньо відомого письменника Макса ЛУКАДУ.

Унікальність цього театрального проекту полягає в тому, що артистами, які виконують усі ролі, співають всі пісні і танцюють всі хореографічні номери, є тільки діти, а авторами і постановниками вистави - досвідчені професіонали, які брали участь у великих творчих проектах в різних містах України та за її межами.

На сцені тільки діти. Це учасники відомого українського дитячого колективу - за свою історію лауреати 327 міжнародних і національних конкурсів, тільки за останні три роки володарі 24 Гран-прі або головних призових місць на 17 фестивалях - народного художнього колективу ансамблю танцю «Щасливе дитинство» (м.Харків). Але діти, які беруть участь у виставі, це не прості учасники цього видатного колективу, це його солісти, які освоїли досконало не тільки дитячу хореографію, а й володіють даром і майстерністю в сфері естрадного вокалу та акторської гри.

За лаштунками дорослі! Це команда досвідчених талановитих професіоналів, які вклали в дітей свою майстерність: сценічна версія розроблена харків'янами заслуженим працівником культури України І. Галенко (керівник проекту) та М. Дрегановою (автор віршів і текстів), режисер-постановник - А. Євдокимова (м.Ужгород) , композитори - А. Шух (м.Донецьк) та А. Новиков (м.Харків), балетмейстери-постановники - Т. Гриненко, А. Цомая, В. Слєпцова, художник-сценограф Н. Насибуліна, дизайнер по костюмах М. Моісеєнко, постановник вокальних номерів Е. Яхно і багато інших: аранжувальники, звукорежисери, костюмери, гримери, художники по світлу, бутафори, оператори і відео-інженери.

7 особливостей мюзиклу «Ти особливий»:
1 - ПАНОРАМНИЙ відео-екран розміром з триповерховий трипід’їздний будинок
2 - Спецефекти ЛАЗЕРНИХ і світло-динамічних установок
3 - ДІЯ вистави цікава і для дітей, і для дорослих
4 - Танці РІЗНИХ СТИЛІВ у виконанні переможців багатьох фестивалів
5 - МУЗИКА і ПІСНІ талановитих композиторів у сучасному аранжуванні
6 - Костюми від КРЕАТИВНИХ дизайнерів
7 - ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СЮЖЕТ про пригоди незвичайних чоловічків

 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах