С чистого листа... Эту фразу мы так любим говорить себе! а в особенности - другим. Начнем все с чистого листа... Оно, конечно, приятно, красиво, даже сам иногда начинаешь верить в то, что такое возможно...
Капли срываются с неба, ветер холодный – но уже лето... Злость на все и на вся, даже на самого себя – но уже тепло... Обида, что не слышат, не понимают – но распустились розы в саду...
Время. Дороги из прошлого и путь в мечту. Огромная жизнь позади, даже не верится, что так много осталось за спиной. Годы... А что впереди? Тайна, туманная, неясная...
Время. Дороги из прошлого и путь в мечту. Огромная жизнь позади, даже не верится, что так много осталось за спиной. Годы... А что впереди? Тайна, туманная, неясная...
В этом году новогодние праздники прошли как-то по-особому тихо. Лишь маленькие бутафорные пятисотевровые бумажки под ногами на замерзшей, едва припорошенной снегом, земле. Остатки от праздничных хлопушек. Эти крохотные цветные обрезки, напоминающие наш сегодняшний бюджет, такой же до абсурда крохотный, словно мы не люди уже вовсе, а хомячки или мыши.
Голос Дмитра Лазуткіна добре відомий шанувальникам великого боксу, адже саме він лунає за кадром боксерських баталій, додаючи більшої емоційності видовищним двобоям.
Что наша жизнь? Вопрос надоевший, скучный, словно заезженная пластинка с царапинами на виниле. Но все же… Нет ни одного человека на планете, кто бы не спросил бы себя самого, хоть раз в жизни: «Кто я? Зачем здесь? Почему?»
4 серпня свій 77-й день народження святкує Почесний громадянин міста Кривого Рогу, генеральний директор ПАТ «Криворіжіндустрбуд» Микола Земляний. Про життєвий вибір, плани на майбуття, своє джерело сили він розповів «ЧГ».
Вивчаючи демографічні процеси в окупованому Кривому Розі (1941-1944 рр.), автор натрапив на документ, який руйнує підрахунки дослідників про кількість жертв серед цивільного населення міста в ту добу.
Нагадаймо: зазвичай у літературі йшлося про те, що таких тут було більше 7 тисяч. А найбільшим за кількістю жертв місцем, де упокоїлися їхні останки, були шурфи шахти ім. Валявка – до 6,5 тисячі.
Не перестаю удивляться нашему времени. Оно порождает больше вопросов, нежели ответов. Один из них: почему люди так мало читают?
Мне довольно часто в последнее время задают вопрос: зачем сейчас литература, театр, живопись? Да и вообще, нужны ли культура, искусство сегодня?
Кривий Ріг став п’ятим містом, в яке з презентацією своєї нової книги «Життя Марії» завітав сучасний український поет, прозаїк та перекладач Сергій Жадан. Видання створювалось як щоденник за доволі короткий термін. Воно містить 80 текстів: 60 віршів автора й 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша.
«Батько» українського року, музикант, виконавець, постановник, продюсер, актор театру та кіно, модельєр одягу… Це, зрозуміло, далеко не всі грані творчого таланту Олега Скрипки - фронтмена вітчизняного гурту «Воплі Відоплясова».
- Олеже, у списку міст всеукраїнського туру гурту «ВВ» разом із обласними центрами – Умань, Біла Церква, Кривий Ріг... Чому саме такий маршрут?
Сорок років тому, в травні 1975-го, було урочисто відзначено 200-річчя з дня заснування Кривого Рогу. Ця дата була встановлена на підставі знайденого в Центральному державному історичному архіві (м. Київ) документа, який називається «Розклад заснованих від Новоросійської губернії в запорозьких землях до Олександрових Шанців пошт з показом в яких саме місцях і з яких куренів в них козаки попароконні знаходяться». Вказане джерело датувалося 27 квітня (8 травня) 1775 року.
Якщо ви хочете зберегти свій слух, слухайте музику не більше однієї години на день — такі нові рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).
З кожним роком зростає кількість людей, у яких виявляються перші ознаки хронічної глухоти. І, що більш насторожує фахівців, більша частина з цього числа — це молодь і підлітки. За оцінкою ВООЗ, на сьогодні близько 1,1 мільярда підлітків у всьому світі мають високий ризик пошкодження слуху. Причина цього — прослуховування музики протягом довгого часу і на дуже високій гучності.
Ви приємно вразите матусю, дружину, кохану, сетру, бабусю, якщо зробите разом з нами оригінальний подарунок до 8 Березня.
Матеріал для роботи: рожевий та зелений гофропапір; круглі шоколадні цукерки; дерев’яні шпажки; ножиці; клей або клейовий пістолет; скотч.
Когда в Кривом Роге вандалы разрушили памятник Серго Орджоникидзе, его автор, всемирно известный скульптор Александр Васильевич Васякин, тяжело заболел – слишком силен был удар для ветерана, прошедшего Великую Отечественную и пережившего блокаду Ленинграда. Что может быть для художника страшнее, чем то, что необразованные человекоподобные дикари сейчас безжалостно уничтожают дело всей его жизни, дело, в которое он вложил всю свою душу, свой талант.
Это блюдо имеет точную дату рождения - 31 декабря 1918 года, а стало быть, скоро мы будем отмечать его столетие. Именно тогда, в ночь наступления 1919 года, клиенты трактира богатого московского купца Анастаса Богомилова впервые отведали яство, призванное примирить хотя бы за столом воинствующий пролетариат, малоземельное крестьянство и трудовую интеллигенцию, объединив их красным знаменем и идеями французской революции.
Великий український поет Тарас Шевченко свого часу сказав: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь». А отже, пізнанню чогось нового, а особливо іноземних мов, і в ті далекі часи приділялась велика увага. Тим паче – сьогодні, коли існує маса можливостей поповнити свій багаж знань та вмінь. Це й мандрівки, спілкування з носіями мови через Інтернет або особисто, самонавчання, навчальні курси, репетитори. У Кривому Розі всім бажаючим поспілкуватися польською мовою таку можливість надає бібліотека польської літератури.
Уроки Тетяни Воронової. Метка на слово Фаїна Раневська якось зауважила: «Старість – це не те, скільки тобі років, а те, коли замість телефону в квартирі дзвонить тільки будильник». За цією міркою нашу колишню червоногірничанку Тетяну Петрівну Воронову навіть у поважному віці можна було вважати молодою, бо їй завжди телефонувало багато людей – і вдячні читачі, які роками акуратно вирізали з газети та зберігали в домашніх архівах сторінки з її «Ріднокраєм», і вдячні родичі тих, чиї імена вона як досвідчений історик і вдумливий журналіст зуміла повернути із забуття. Телефонували дослідники-краєзнавці, для яких компетентна думка Воронової була визначальною.
Головна мета нашої рубрики - це знаходити відповіді на запитання, що турбують городян. Тож нині пропонуємо увазі читачів її спеціальний випуск, який складатиметься з коментарів на комунальну тематику, наданих нещодавно заступником міського голови Григорієм Вербицьким, котрий опікується саме станом житлово-комунальної сфери нашого міста.
Отже,
Кажуть, що свій янгол-охоронець є в кожної людини. На жаль, побачити його ми не можемо, однак у наших силах зробити собі невеличкий оберіг – ляльку-мотанку у вигляді цього крилатого посланця. А допоможе нам у цьому методист КПНЗ "ЦДЮТ Дзержинського району" Наталія Горевич.
Пропонуємо вашій увазі звіт з минулого сеансу зв’язку з нашими читачами щодо житлово-комунальних проблем, створений виключно за зверненнями людей з цієї тематики і нашими відповідями на них.
Скільки платять діти війни?
Родителям, желающим понять своего ребенка и принимать участие в его развитии, будет интересно узнать, вибрации каких чисел оказывают влияние на их чадо и как это можно использовать в развитии его потенциала. Я предлагаю простую методику. В нумерологии широко используется такая характеристика, как Число жизненного пути.
Число жизненного пути - это результат свертывания даты рождения. Сначала мы свертываем по отдельности числа дня, месяца и года, потом складываем полученные результаты и свертываем их до однозначного числа.
Сьогодні увазі читачів пропонуємо спеціальний випуск нашої рубрики, присвячений вартості опалення в нашому місті. Питання читачів щодо цього регулярно надходять до нашої редакції, і люди цікавляться:
З цим і звернулися до заступника директора КПТМ «Криворіжтепломережа» Олени Качан.
– Олено Миколаївно, серед городян побутує думка, що у Кривому Розі загалом і у «Криворіжтепломережі» зокрема найдорожче по всій Україні опалення. Чи не так?