Майстер-клас. Паперові викрутаси

блогер
Записів: 6
Дата запису: 18.11.2014
Комментарів: 1

Мабуть, у кожного вдома знайдеться декілька кілограмів макулатури, яку лінуєшся донести до пункту прийому вторинної сировини. Це нам і потрібно. Папір ми використаємо для створення підставки для ручок та олівців.

Таким «рецептом» поділилася з нами Мілана Корякіна, майбутній кухар. Дівчина закінчила художню школу, тому творча жилка в неї проявилася з дитинства. Нові ідеї можуть з’явитися прямо посеред ночі. Тоді незрозуміло звідки беруться сили у боротьбі зі сном, і майстриня починає творити. Нас вона навчила робити паперовий стаканчик, у якому поселилися неслухняні олівці.

Для роботи нам знадобиться:

– папір, бажано глянцевий;

– ножиці;

– степлер;

– скоби для степлера.

1. Потрібно підготувати основу, на якій триматиметься майбутня конструкція. Для цього можна взяти або картон, або папір, складений у декілька шарів та закріплений степлером. Діаметр залежить від того, якого розміру ми хочемо отримати підставку.

2. Далі визначаємо висоту виробу. Вирізаємо парну кількість паперових смужок відповідної довжини та складаємо їх у трубочку. З’єднуємо основу з отриманими елементами за допомогою степлера.

3. Вимірюємо обхват стакана й нарізаємо смужки, які теж треба скласти, щоб конструкція тримала форму. Починаємо вплітати їх у шаховому порядку через одну стійку. На місці стику закріплюємо степлером. Продовжуємо робити підставку до верху, чергуючи через ряд. Виріб готовий.

Після нашого спілкування Мілана запросила «Червоний гірник» ще неодноразово прийти на її майстер-класи. Пообіцяла продемонструвати техніку декупажу та «виростити» квіти із серветок.

1 коментар

Останні записи в блогах