Майстер-клас. Як «Червоний гірник» торт з картону «випікав»

блогер
Записів: 6
Дата запису: 04.12.2014
Комментарів: 1

У кожного є своє унікальне свято — День народження, на який більшість чекає з величезним нетерпінням. За однією із версій, його почали відзначати ще у первісні часи. Тоді людина вірила, що в день появи на світ вона стає особливо вразливою для злих духів. Одноплемінники оточували її та захищали добрими побажаннями, а пізніше почали робити й різноманітні підношення. З плином історії ритуал зазнавав змін. Обов’язковим елементом дійства став торт, яким частували гостей.

Нині День народження відзначають не лише люди, а й організації. У «Червоного гірника» теж є такий день. Уже цієї неділі, а саме – 7 грудня, газета святкуватиме свій 90-річний ювілей. Для вас, любі читачі, ми підготували майстер-клас з виготовлення шматочка торта, в який можна покласти невеликий подарунок. Кожен охочий зможе самостійно зробити з картону червоногірничанську «випічку» та відчути урочисту атмосферу.

Для роботи нам знадобиться:

- тоненький кольоровий картон;

- білий папір формату А4;

- лінійка;

- простий олівець або маркер;

- ножиці;

- клей;

- елементи для декорування.

1. За зразком креслимо шаблон майбутнього шматочка торта на білому папері формату А4, як показано на малюнку, або ж зберігаємо та роздруковуємо готовий. Вирізаємо його.

2. Обираємо улюблений колір картону, на якому обводимо підготовлений нами шаблон. Його також вирізаємо та робимо надрізи для «застібки». Основа готова. Загинаємо її по пунктирних лініях.

3. Наносимо клей на заштриховані елементи та міцно притискаємо їх. Чекаємо, доки висохне клей.

4. Зроблену коробочку прикрашаємо на свій смак елементами декорування: квіточками, стрічками, блискітками. Закриваємо позаду «застібку».

Наш шматочок святкового торта готовий. Всередині він порожній, тому туди можна покласти приємний сюрприз і написати гарне привітання.

Ми зробили лише сегмент. За бажанням, можна зробити 12 таких елементів та обв’язати їх стрічкою. Таким чином отримаємо цілий торт, у кожен шматочок якого поміститься презент і поздоровлення. Іменинник зрадіє такому оригінальному подарунку та оцінить ваші старання. Вдалої всім картонної «випічки».

Ольга Миза.

1 коментар

Останні записи в блогах