Рецепти відомих криворіжців. Шашлик по-піднебесному

кореспондент
Записів: 59
Дата запису: 31.08.2012
Комментарів: 0

Нещодавно «ЧГ» (№57 від 01.08.2012 року)  розповідав про  Сергія Маєвського, єдиного з криворізьких авіаторів, кому випало стати командиром екіпажу надсучасного «Боїнга». Кулінарна тема при розмові з ним лишилася на десерт.

– Сергію Юрійовичу, планету Ви облетіли вздовж і впоперек. Кухні світу, певна річ, перепробували всі. Що припало до смаку?

– Якось на місяць застряг в Африці, як почесних гостей пот­чували винятково курятиною, з рік потім нудило від самої згадки про цей наїдок. Припали до смаку французькі мариновані жаб’ячі стегенця та азіатське зміїне рагу. Універсальна чеська кухня, будь-що зготують як шедевр.

– Якісь рецепти для домашнього вжитку перейняли?

– Досвід показує, національні страви смакують лише в автохтонній обстановці. Додому з різних куточків Землі везу спеції. Відпочиваю тілом і душею, пораючись на кухні, моя стихія – м’ясо, на пікніках нікому не дозволяю смажити шашлик. Із-поміж безлічі способів давно обрав, переконаний, найуніверсальніший. Отже, шар м’яса, щедра доза приправ, шар цибулі кільцями... Коли посудина заповниться, залити лимонним соком і десь принаймні на півдоби в холодильник. Цікаво, у різних країнах пробував робити таке свято для гурманів, звісно, всюди своє м’ясо і духмяні трави, та неперевершено смачно виходить лише у Кривбасі.

Тарас Затульний, "Червоний гірник".

Запрошуємо читачів "ЧГ" взять учать у конкурсі та отримати за рецепт 50 гривень!

0 коментарів

Останні записи в блогах