Тільки тоді, коли ваші мрії будуть сильніші за ваші страхи, вони почнуть здійснюватися

блогер
Записів: 8
Дата запису: 04.07.2014
Комментарів: 2

До редакції «ЧГ» надійшов лист від нашої читачки Світлани. Вона переймається з приводу майбутнього весілля і свого переїзду на нове місце проживання. Домашня дівчина, яка дуже любить батьків і хвилюється через те, що буде вимушена переїхати в інше місто. Вона кохає свого майбутнього чоловіка, але не уявляє, як складеться її життя в чужому поки що для неї середовищі. Світлана просить поради, як вгамувати хвилювання з цього приводу й налаштувати себе на краще, щоб не плакати на власному весіллі.

Шановна Світлано! Відповідаючи на ваше запитання, хотілось би, перш за все, поздоровити вас з майбутнім весіллям. Для кожної дівчини це дуже хвилюючий момент. Життя саме по собі є процесом, воно не стоїть на місці. Життя – це розвиток, і так повинно бути. І як би нам не хотілося залишити все, як є, це неможливо. Діти народжуються, виростають і покидають батьківську домівку. Це природно! Це життєвий закон! Не рухаючись уперед, людина, певною мірою, деградує в плані особистого розвитку. Ви любите своїх батьків, і я впевнена, що вони також вас дуже люблять, а тому хочуть бачити доньку щасливою. І найкраще, що ви можете для них зробити, – бути нею! Ви боїтеся змін. Нове місто, нові люди - все нове. Тому й хвилюєтеся з цього приводу. Як налаштуватись на краще? Маю надію, що декілька рекомендацій вам допоможуть.

1. Живіть тут і зараз.

Ми постійно хвилюємося про те, що було і що буде, забуваючи, що життя триває саме нині й ми можемо пропустити щось дуже важливе, живучи минулим або майбутнім. Звісно, це не означає, що не потрібно думати про майбутнє, але майбутнє залежить від сьогодення. Тому успіх і радість сьогодні дадуть гарну основу для щасливого сімейного життя завтра. Пам’ятайте, що кожен день – особливий. Він більше не повториться. Треба насолоджуватися життям!

2. Уявіть найскладніший розвиток подій.

Якщо ви надмірно переймаєтеся ситуацією, уявіть найгірший варіант. І все одно він вирішується, і все не так страшно. Тому непотрібно завчасно виснажувати свою нервову систему деструктивними переживаннями.

Не створюйте проблем на порожньому місці, вибачте за прямоту, женіть свої страхи. Досить непокоїтися! Завжди можна знайти вихід із будь-якої ситуації! Радійте тому, що маєте, і отримаєте ще більше!

3. Перегляньте життєві пріоритети!

Це допоможе вам правильно розподілити акценти і стати більш впевненою у собі і своїх рішеннях, задоволеною життям. Потрібно почати з розуміння того, що вас бентежить і не дає спокою, це сприятиме вашому розумінню себе як особистості і допоможе знайти гармонію в житті, позитивне бачення світу.

«Зміни – це завжди страшно, але ніхто не побудує за вас ваше життя. Тільки ви зрозумієте, який треба зробити вибір, і, не дивлячись на страхи, будете рухатись уперед! Це головне правило успіху» (П. Коельо). Всього найкращого в майбутньому заміжжі!

Валерія Михайлець, практичний психолог

 

2 коментаря

Останні записи в блогах