Абонемент про передплату - путівка до Ворохти

(14 фото)

 

– Уперше побувала в Карпатах, – усміхається Настя Лебідь. – І все – завдяки «Червоному гірнику» та бабусі.

На фото - Настя Лебідь та її сестра Неля у чарівній Ворохті, куди цього літа Настя вирушила завдяки призу від "ЧГ".

Сьогодні ця вродлива усміхнена дівчина – уже студентка Криворізького комерційно-економічного технікуму, майбутній кулінар-технолог. Але ще влітку була на розпутті. Куди йти? Ким бути? Іспити, ЗНО, багато порад про те, що робити після того, як закінчила школу. Тож і путівка до чарівної Ворохти, яку бабуся Валентина Іванівна виграла на передплатній акції «Подарунки від «ЧГ», була вчасним презентом.

– Діти мене до Ворохти на відпочинок відправляли, та обставини склалися інакше, – розводить руками наша давня читачка Валентина Лебідь. – Але я дуже рада, що нам випала ця путівка. Відправили Настю в Карпати та ще одну онуку – Нелю.

Квитанцію до акційної скриньки Валентина Іванівна кинула чи не в останній день. Принесла до редакції та й забула. Першим про те, що її прізвище – у переможцях, прочитав син. Далі почали знайомі телефонувати, вітати, цікавитися…

Про тиждень на Прикарпатті в комплексі «Ворохта – круглий рік» Настя розповідає емоційно.

– Найбільше вразила Говерла. Важко було підійматися та спускатися, але воно було того варте. Сподобалося те, що комплекс пропонує щодня по три екскурсії на вибір. І кожна з них має свій ступінь складності. Хто хоче спокійного відпочинку, той вибирає нескладну прогулянку цікавими місцями, а кому кортить драйву, тому радять «актив». Ми з сестрою завжди намагалися відпочивати активно.

Додому дівчата привезли враження про найвищу вершину України, карпатське озеро Несамовите, краєвиди з Яремчі та ще багато яскравих спогадів і не менш колоритних фотографій.

– Це дійсно путівка, і дійсно безкоштовна! Чудовий готель з красивими номерами, приємний сервіс, усміхнені та привітні працівники комплексу, готові завжди підказати та допомогти, – це все залишило найкращі згадки про відпочинок. Якщо зазвичай відпочивальники нарікають на їжу, то ми жартували, що тут навіть попри всі «активи» можна запросто набрати зайвого, бо годували нас і смачно, і багато. Мені дуже сподобалися страви Гуцульщини, які я скуштувала вперше у житті. Одним словом, від мандрівки ми в захваті.

 Між тим, «Червоний гірник» готує нову порцію подарунків для тих, хто передплатить газету на наступний, 2013 рік. Головними призами знову стануть путівки. На цей раз переможці акції матимуть нагоду провести тиждень у Ялті чи Ворохті.

– Я думаю, що відправити до редакції копію квитанції – це нескладно, натомість можна отримати чудовий приз, – міркує Анастасія. – От ми зробимо це точно!

0 коментарів

Останні записи в блогах