Новий рік по-криворізьки

(8 фото)

Фото 1. Перед нами танковий «стрибок» у переможний для криворіжців 1944-й. Кінець 1943 року. Потужна «самохідка» всією своєю бронею долає ворожий окоп. Зараз десантники вистрибнуть і рушать далі на противника ланцюгом.

Фото 2. Вся велика родина зібралася за новорічним, 1957 року, столом. Малеча подвійно радіє. Свято, а тут дорослі не вимагають негайно йти до ліжка. За пригощанням ледь розмістилися. Надто малий стіл. Публікується вперше.

Фото 3. Мабуть, господарі та їхні гості добряче посиділи. Навіть котик вранці до крана припав. Спрагу Васько втамовував за кілька підходів. Господарі й гості тільки посміхались, дзвоном уже новорічних бокалів заглушали звук із крана.

Фото 4. Родина шановна. Відсутній батько. Служив у далекому секретному гарнізоні. На згадку рідному, напередодні 1965 року. Чекають, чекатимуть. Публікується вперше

Фото 5. Танок ветеранів. Ці літні люди зустріли Новий, 1975 рік. Їм є що пригадати, є ще сили покружляти в парі. Вони були вдячні колективу палацу за гостинність.

Фото 6. Новорічний ранок. Горобцям є чим поласувати. Добрі люди не забули про крилатих братів наших менших.

Фото 7. Ще вчора Воля перегорнула маленький аркуш настільного календаря. Пробили куранти. 1 січня 1969 року. Як тільки світанок переміг ніч, одразу вийшли на подвір’я. Ще за добу до свята разом із сусідами наряджали ялинку. Її колись висадили спеціально, аби разом зустрічати новорічні свята. На фото – Воля Щетиніна. Публікується вперше.

Фото 8. Цей хресний хід віряни Покровської церкви здійснили на третій день нового 1954 року. Во славу, на честь, заради добра та миру. Ніхто так і не зміг остаточно убити віру людей. Їхня сила духу виявилася сильнішою за ідеологічні догми. Публікується вперше.

0 коментарів

Останні записи в блогах