105 – вийшли з «тіні»

08.01.2014, Економіка
Друкувати

У Саксаганському районі продовжує активно діяти робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, дії якої спрямовані на захист трудових прав громадян.

Під час рейдів, які щотижнево проводились протягом 2013 року,  було обстежено 480 об’єктів бізнесу. Врахувавши зауваження, суб’єкти господарювання усунули виявлені порушення шляхом укладання з найманими працівниками 105 трудових договорів.

Ігнорування суб’єктами господарювання рекомендацій призвело до вжиття наступних заходів: листи до прокуратури Саксаганського району  та до відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у  Кривому Розі Територіальної державної інспекції з питань праці у Дніпропетровській області щодо суб’єктів господарювання, включення до загальноміського реєстру порушників чинного законодавства про працю тощо.

Отож, якщо жителі району мають інформацію про порушення прав громадян щодо фактів використання праці найманих працівників без укладання трудових договорів між роботодавцями та громадянами, а також фактів виплати зарплати у «конвертах», їм варто звертатися за телефоном довіри: 64-30-52 або до управління праці та соціального захисту населення виконкому Саксаганської районної у місті ради (вул. Софії Перовської, 16а, каб. 103, 108). 

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах