5 творчих колективів представлять наш регіон на Сорочинському ярмарку-2015

17.08.2015, Події
Друкувати

З 18 по 23 серпня 2015 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Національний Сорочинський ярмарок. Дніпропетровщину на ньому представлятимуть 5 творчих колективів. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

Наразі вже готуються до виступів хореографічний дитячий колектив «Перлинка» Магдалинівського районного будинку культури, вокальний колектив «Калина» та добре відомий своєю майстерністю народний ансамбль народної пісні «Джерело» Петропавлівського районного будинку культури під керівництвом Миколи Бабаніна.

Заспівають на Сорочинському ярмарку й таланти з сіл Мусієнкове та Чернеччина Магдалинівського району.

«Прийом заявок на участь в ярмарку продовжується. Вже виявили бажання підприємства, народні майстри та творчі колективи, які прагнуть взяти участь у Сорочинському ярмарку. Готуються до виступу на святі й одні з найкращих творчих колективів Дніпропетровщини», - наголосила начальник управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації Наталія Першина.

Сорочинський ярмарок-2015 традиційно пройде в останній тиждень серпня. Насолодитися колоритом української пісні і танцю та підтримати колективи Дніпропетровщини запрошуються усі бажаючі. Урочисте відкриття відбудеться у вівторок, 18 серпня, об 11:00 в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.

Джерело: http://www.adm.dp.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах