6 червня - День журналіста

06.06.2018, Події
Друкувати

Інформація оточує нас повсюди. Світ невпинно рухається вперед, і щодня відбувається безліч різноманітних подій. Про них ми дізнаємося з медіа. Як же не загубитися у вирі цієї інформації?

Варто довіряти тільки перевіреним часом ЗМІ, в котрих працюють справжні журналісти. Саме вони першими прибувають на місце подій, беруть коментарі у компетентних осіб, пишуть, фільмують та роблять світлини, назавжди фіксуючи неповторні миттєвості історії. Бути журналістом непросто. Потрібно володіти усіма професіями одразу. А кожен день життя перетворюється на незвідану подорож світом інформації. Уявити сучасність без журналістів – неможливо.

Сьогодні своє професійне свято відзначатимуть ті, хто з диктофонами, фотоапаратами та камерами в руках за будь-якої погоди вирушає в епіцентр подій, часом небезпечних для життя, щоб зібрати інформаційні пазли в цілісну картину новин – заради об’єктивного своєчасного інформування населення. Колектив газети «Червоний гірник» вітає колег зі святом та бажає прихильності журналістської фортуни і незгасного вогника правди в серцях.

0 коментарів

Останні записи в блогах