75-річний криворіжець переміг у Всеукраїнських іграх ветеранів із велоспорту

11.06.2019, Спорт
Друкувати

Вік - не перешкода спорту. Криворізький велоспортсмен Юрій Скоробогатов за кермом свого залізного друга вже 60 років. У його скарбничці - сотні нагород та сотні тисяч подоланих на велосипеді кілометрів. Та спортивний дух і жагу до перемог спортсмен не втрачає й у свої 75.

Всеукраїнські ігри ветеранів велоспорту на шосе принесли спортсмену виключно золоті медалі. Змагання тривали у Білій Церкві з чотирьох дисциплін.

Участь брали 100 учасників з усіх областей України. Дніпропетровська, за яку виступав наш земляк, посіла 2-е місце.

«Цьогоріч я добре підготовлений. У перегонах з роздільного старту на 20 кілометрів я покращив свій результат у порівнянні з торішнім на півтори хвилини. Наступні змагання, на які я хочу потрапити, — Європейські ігри ветеранів у Турині, в Італії. Сподіваюся, якщо там буду, то до трійки точно увійду. Там відбудуться перегони з трьох дисциплін: групова, критеріум та з роздільного старту», — розповідає нашим журналістам Юрій Скоробогатов.

Серед досягнень завзятого криворіжця - й цьогорічна перемога на Кубку України у двох дистанціях із трьох та чемпіонство в першому турі чемпіонату України в гонці-критеріум.

Джерело: rudana.com.ua

 

0 коментарів

Останні записи в блогах