8 років ув'язнення за те, що збив людей і покинув місце ДТП в Кривому Розі

Друкувати

Прокуратурою Кривого Рогу здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом дорожньо-транспортної події, що спричинила загибель людей. Винній у трагічній пригоді особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Згодом обвинувальний акт було направлено для розгляду до суду.

На підставі дослідження та оцінки доказів у кримінальному провадженні, судом винесено вирок за наступними обставинами.

- Пригода сталася глибокої ночі. Обвинувачений, керуючи належним йому автомобілем в Інгулецькому районі, почав з прискоренням рухатися по проїжджій частині вулиці, - розповідає старший прокурор прокуратури міста Леся Божко. - У цей же час попереду зазначеної автівки, ближче до перехрестя однієї з вулиць, по проїжджій частині йшли пішоходи. Швидкість транспортного засобу в той момент сягала близько 70 кілометрів за годину, що є порушенням Правил дорожнього руху.

Побачивши пішоходів, обвинувачений не оцінив зміну обстановки як перешкоду для руху та не вжив невідкладних заходів щодо зменшення швидкості легковика. Відтак і скоїв наїзд на людей.

Після вчиненого, чоловік, усвідомлюючи, що залишає без допомоги осіб, які в темний час доби знаходяться на неосвітленій проїзній частині дороги, при цьому перебувають у небезпечному для життя стані та позбавлені можливості вжити заходів до самозбереження, залишив місце події.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи смерть потерпілих настала внаслідок тяжких травм голови й тулубу.

Враховуючи тяжкість злочину та наслідки, підтримуючи позицію прокурора, за вчинення кримінального правопорушення, судом призначено покарання громадянину у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах