ALEKSEEV вперше відвідає Кривий Ріг з концертом!

01.09.2017, Культура
Друкувати

ALEKSEEV везе нову концертну програму «Пьяное солнце» у Кривий Ріг! Тріумфатор у номінації «Відкриття року» за версією YUNA, власник нагород «Прорив року» престижної музичної премії M1 Music Awards та «Пісня року», співак ALEKSEEV вперше виступить у Кривому Розі.

Купити, забронювати квитки можна в касах ПМіС, а також за посиланням: https://krivoyrog.karabas.com/alekseev-kr-rog/order/

Всього через два місяці після гучного релізу дебютного альбому «Пьяное солнце» український співак ALEKSEEV відправився у своє перше всеукраїнське турне на підтримку платівки. Усі концерти проходять з аншлагами в тисячних залах театрів і палаців культури. Екватором туру став грандіозний концерт, який за традицією відбувся в День народження артиста в столиці України. Для шоу було розроблено унікальну трирівневу сцену, на оригінальному екрані відображалася зйомка концерту в реальному часі, а унікальний голос артиста звучав в обрамленні одних із кращих музикантів у складі оркестру з акустики, струнного квартету, перкусії та бек-вокалу.

16 вересня ALEKSEEV вперше відвідає Кривий Ріг із сольним концертом. Кожен глядач зможе особисто спробувати розгадати феномен ALEKSEEV, який всього за рік свого творчого шляху зумів із легкістю зайняти верхні рядки радіо-чартів, отримати знакові музичні нагороди, дати більше 150-ти концертів і закохати в себе сотні тисяч слухачів!

Кращі музиканти на сцені, грандіозні рішення світла та унікальний голос ALEKSEEV, який відкриває в людях найчистіші пориви! На концерті прозвучать хіти: «Снов осколки», «А я пливу», «Пьяное солнце», «Ома», «Океанами стали», «Чувствую душой», а також нові пісні-сповіді з альбому-новели «Пьяное солнце».

«Голос - це все, що у мене є сьогодні. Альбом «Пьяное солнце» - це щоденник моїх життєвих подій. Я заспіваю про те, про що не можу говорити. Я чекаю на Вас...» – заінтригував ALEKSEEV.

Тільки за перший рік гастрольного життя виконавець встиг зібрати аншлаги на своїх виступах в Ізраїлі, Молдові, Азербайджані, Естонії, Білорусі, Латвії, Німеччині та інших країнах. Усі концерти молодого артиста закінчуються радістю публіки і виконанням хітів ALEKSEEV в унісон. У другій половині кожного концерту глядачі традиційно співають стоячи, не всиджуючи на своїх місцях, а зі сцени артиста не відпускають без виклику на біс.

Атмосфера на виступах ALEKSEEV по-своєму унікальна – своїм голосом виконавець дістає з далеких глибин свідомості найвищі почуття і змушує цінувати те справжнє, що є в кожному з нас.

Кривий Ріг ALEKSEEV відвідає 16 вересня. Концерт відбудеться в Палаці молоді і студентів, о 19.00.

0 коментарів

Останні записи в блогах