Антикорупційна складова

Друкувати

Прокуратурою Тернівського району з метою виявлення корупційних правопорушень систематично проводиться моніторинг рішень райради та розпоряджень посадових осіб виконкому районної ради, постійно проводяться перевірки тендерних процедур держзакупівель на території району.

Вони направлені на виявлення фактів корупційних проявів, систематично вивчаються досвід та практичні напрацювання інших прокуратур.

Так, у 2014 році постановою Тернівського районного суду м. Кривого Рогу колишнього працівника райвідділу міліції притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП та накладено стягнення у вигляді штрафу за неподання декларації після звільнення.

Крім того, розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України стосовно посадової особи, яка, зловживаючи своїм службовим становищем, привласнила бюджетні кошти під час проведення ремонту мосту.

Притягнуто до відповідальності працівника автошколи за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК.

Внесено 2 подання та притягнуто до відповідальності 5 посадових осіб виконкому райради за порушення законодавства під час проведення державних закупівель за бюджетні кошти.

Також внесено подання на бездіяльність та притягнуто до відповідальності посадову особу СДСБЕЗ Тернівського РВ КМУ за недотримання вимог корупційного законодавства при проведенні перевірок суб’єктів господарювання.

Підготував Володимир Сергієнко

0 коментарів

Останні записи в блогах