Більше 5000 – заявок криворіжців на Єдиний Контакт-центр 1520 та 37 офісів послуг органів місцевого самоврядування Кривого Рогу!

22.10.2020, Події
Друкувати

Криворізька громада стала переможцем конкурсу «ДІЄВА ГРОМАДА», який реалізується   Міністерством цифрової трансформації України в рамках  швейцарсько-української програми (EGAP). Сучасні електронні сервіси міської ради працюють не один день, та є доступними для криворіжців.

Серед нових – проєкти міського голови Юрія Вілкула:

- Єдиний Контакт-центр – 1520 (робоча версія працює з вересня), операторами якого вже прийнято 4800 заявок;

- Електронні  консультації з громадськістю  (робоча версія працює з вересня), розміщено для обговорення 79 консультацій;

- Електронний кабінет мешканця – зареєстровано майже 1500 персональних кабінетів мешканців.

Незабаром – Електронна оцінка якості послуг  влади (готуються QR-коди службовців), Електронний реєстр об'єктів комунальної  власності, Електрона прописка для дітей віком для 14 років і багато чого нового.

КОНТАКТ ЦЕНТР 1520- ПРАЦЮЄ!

Щодня на головній сторінці  SPILKUISIA.KR.GOV.UA можна в режимі он-лайн відстежити:

- статистику роботи;

- ефективність виконавців;

- фіксацію проблем на мапі;

- хід виконання заявок на мапі та по номеру;

- здійснення ремонтних робіт.

850  персональних кабінетів наші заявники зареєстрували на сайті Контакт-центру 1520. До речі у Контакт-центрі є і мобільний додаток – це зручно і просто!

І ще: 37 офісів послуг органів місцевого самоврядування, а не 1, розміщено на території  рідного Кривого Рогу – міста, довжиною в життя! 

0 коментарів

Останні записи в блогах