Благодійний фестиваль у Кривому Розі від Шелтер+ (ФОТО)

30.05.2013, Культура
Друкувати

Майже десятиліття в Жовтневому районі діє культурно-громадський центр «ШELTER+», через його творчі студії пройшли тисячі й тисячі дітей та підлітків.

Для збільшення кола друзів, минулої неділі в Парку відпочинку на 44-му кварталі відбувся «Благодійний фестиваль «ШELTER+».

Партнером заходу виступив відділ з питань культури виконкому Жовтневої райради.

– Ми представили широкій публіці всі найцікавіші наробки, накопичені в нашому центрі за останній період, – розповів один із його засновників Юлій Морозов. – І на шість годин перетворили парк на зону вільного спілкування просто неба для всіх бажаючих знайти своє гідне місце в громадських ініціа­тивах, заявити про власну активну життєву позицію, прагнення зробити життя кращим. Від секторів «Дитячого ШELTER+» із самобутніми назвами «Умка», «Шустрик», «Очумєлкі» та «Витворялки» – до тренажерного залу, від абсолютно нової для Кривого Рогу гри спайкбол – до традиційних футбольних розваг, від виставки найдостойніших робіт фотоквесту – до унікальних настільних ігор, якими із задоволенням розважається безліч людей по всьому світу!

На фестивалі було започатковано кілька акцій, промовисто відображаючих філософію центру: щедрість, добро, служіння ближнім. Так, на буккросінгу (з англ. – «книговерть») з’являлась нагода «відпустити» в мандри якусь зі своїх улюблених книжок, а взамін обрати зі спеціальної полиці видання, принесене кимось іншим. А дрескросінг (відповідно, кругообіг одягу) надавав змогу обмінятись вбранням. Знайшовся простір для міні-фотоквесту, власники фотокамер за оригінальні ракурси виграли фірмові сувеніри фестивалю – витвори мистецтва, виготовлені майстрами різних промислів на виставці «Цяця в кожні руки».

Як і завжди, «ШELTER+» продовжив підтримувати сімейні цінності, поміж подружніх пар, при підтвердженні шлюбного статусу, розігрувались незабутні презенти.

Завершився день концертом на відкритій сцені за Палацом культури імені Богдана Хмельницького. Мелодійні композиції зіграли шелтерівські рок-гурти «Речовий доказ», «Tape Holder», «Bright Heart» і спеціальні гості зі Словаччини – гурт «Longital».

Тарас Затульний, "Червоний гірник". Фото Олександр Портнягін.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах