Борги тепло зупиняють

17.10.2016, Комуналка
Друкувати

Внаслідок зниження температури зовнішнього повітря та згідно з розпорядженням міського голови Юрія Вілкула, в Кривому Розі розпочато опалювальний сезон. Станом на понеділок, 17 жовтня, свою роботу розпочали кілька котелень, які подають теплоносій до всіх трьох пологових будинків та пологового відділення, також опалення подається до кількох дитячих садків, шкіл та лікарень зі стаціонарними відділеннями.

Що ж до житлового фонду, то будинки опалюються тільки у військмістечку-33, що в Довгинцівському районі, де послуги теплопостачання надає підприємство «Дніпровське управління регіонального будівництва». Інші житлові будинки міста, які обслуговуються ДП «Криворізька теплоцентраль» та КПТМ «Криворіжтепломережа», наразі залишаються без централізованого опалення. Причина – відсутність для роботи котелень необхідних газових лімітів, які не надає НАК «Нафтогаз України» через заборгованість населення. Про це повідомив старший інспектор апарату міської ради і виконкому Григорій Вербицький.

За його словами, нині в столиці перебувають керівники підприємств – постачальників тепла разом із заступником міського голови Олександром Катриченком, які намагаються вирішити питання щодо надання газових обсягів, які необхідні для подачі тепла до осель криворіжців.

0 коментарів

Останні записи в блогах