Борги воду зупинили

20.05.2015, Комуналка
Друкувати

За повідомленням КП «Кривбасводоканал», підприємство «Дніпрообленерго» знову припинило постачання електроенергії на водопровідні насосні станції, які забезпечують подачу води мікрорайонам Східний-1/2, а саме: вулиці Лісового, Незалежності України, Сахарова, Приозерна, Гутовського, Симонова, бульвар Кірова, а також у Жовтневому районі на бульварі Маршала Василевського.

Тож їхні мешканці, особливо горішніх поверхів, відчувають недостатній або й відсутній тиск питної води в кранах.

Станом на початок травня заборгованість за послуги водопостачання й водовідведення споживачів, котрі мешкають у багатоквартирних будинках тільки на згаданих вулицях, становить майже 1,5 млн. грн., натомість з початку року населення міста Кривого Рогу недоплатило водопровідникам 8,5 млн. грн. за вже надані послуги. Така ситуація не дозволяє «Кривбасводоканалу» розрахуватись за електроенергію, що, у свою чергу, й призвело до відключення насосних станцій.

Позиція обленерго наразі принципова - без 100% оплати за електроенергію послуга відновлена не буде.

Тож, шановні криворіжці, терміново оплатіть рахунки за водопостачання й водовідведення, а також заборгованість, якщо така є. Лише в такому разі водоканал зможе гарантовано цілодобово й безперебійно забезпечувати місто водою, відводити й очищати стоки.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах