Британські викладачі поділяться майстерністю з учителями Дніпропетровщини

12.08.2015, Освіта
Друкувати

Британські фахівці педагогіки проведуть тижневий тренінг для вчителів англійської мови Дніпропетровської області. Мета - підвищити стандарти вивчення та викладання. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Піднімати професійний рівень наших вчителів будуть представники міжнародної організації British Council (Британська Рада в Україні), авторитетної у питаннях викладання англійської мови. Британці проведуть для наших педагогів виїзний тренінг - школа професійної майстерності. «Цей проект організували облдержадміністрація та «Британська Рада». До нього долучилися майже 60 вчителів з 12 шкіл області», - розповіла головний спеціаліст департаменту освіти і науки Світлана Мала. До програми увійшли школи Дніпропетровська, Кривого Рогу та Павлограду.

Тижневий тренінг пройде в заміському комплексі: «Британці поділяться з нашими вчителями методикою викладання, стандартами спілкування, читання, письма та аудіювання англійською мовою», - пояснила Світлана Мала.

Впроваджувати нові методики в освітній процес педагоги почнуть в найближчому навчальному році. Представники British Council знову приїдуть до Дніпропетровщини на початку 2016 року, щоб подивитися, як застосовують їх методики.

Світлана Мала зазначила, що по закінченню тижневого виїзного курсу вчителі отримають сертифікати: «Вони зможуть не тільки навчати дітей за новою методикою, але й передавати новий досвід своїм колегам».

В рамках співпраці с Британською Радую в Україні, Дніпропетровська область стала першим і на цей час єдиним учасником україно-британського проекту з викладання англійської мови в закладах освіти та підвищення педагогічної майстерності викладачів.

Джерело: http://www.adm.dp.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах