Битви найрозумніших. У Кривому Розі нагородили переможців учнівських олімпіад

18.05.2019, Освіта
Друкувати

Юні інтелектуали змагалися з 20-ти базових шкільних предметів.

Звання «Флагмани олімпійського руху» отримати 11 закладів освіти Кривого Рогу. Їхні учні брали участь і перемагали у міських, обласних та Всеукраїнських олімпіадах, а також писали науково-дослідницькі роботи.

Конкурси МАН приваблюють учнів новими знаннями, емоціями, здоровою конкуренцією та азартом.

«Я брав участь в олімпіадах з математики, фізики, інформатики й астрономії. Займав призові місця на обласному рівні і міських олімпіадах», – ділиться учень Криворізького навчально-виховного комплексу №129 Микита Горб.

«Брала участь у Всеукраїнській олімпіаді з німецької мови і здобула перемогу. А також – у міських та обласних з географії, хімії, російської мови та німецької», – каже учениця Криворізької спеціалізованої школи №71 Софія Тяпкіна.

14 вчителів міста отримали звання «Кращий учитель-наставник». 

«Наша школа вже 5 років поспіль виборює почесне звання флагмана олімпіадного Кубку у Кривому Розі. Щороку кількість переможців районних, міських, обласних олімпіад зростає. Найвищі наші досягнення – перемоги на Всеукраїнському рівні. Цього року школа перемогла в 34-х олімпіадах на районному рівні, в 14-ти – на міському і в чотирьох – на обласному. Одного учня представили на Всеукраїнському рівні", - розповідає директор КЗШ№ 94 Сергій Бородавка.

Переможців нагороджували кубками та медалями. Конкурс відбувся за підтримки міської влади.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах