Бюджет Кривого Рогу чекають зміни...

22.07.2014, Економіка
Друкувати

Завтра, 23 липня, відбудеться пленарне засідання міської ради. Напередодні депутати працювали в постійних комісіях, узгоджуючи рішення, які заплановано винести на сесію.

Зокрема, в постійній комісії з питань планування бюджету та економіки знайомились з тими змінами, що планується внести в бюджет на 2014 рік. Як розповіла начальник фінансового управління міськвиконкому Олена Рожко, вони були вже схвалені на нещодавньому засіданні міськвиконкому. Відтак, депутатам запропоновано затвердити збільшення обсягів міжбюджетних трансферів на майже 34 мільйона гривень за рахунок субвенції з державного бюджету на погашення заборгованості з різниці в тарифах. Півсотні тисяч гривень планується надати субвенції обласному бюджету для забезпечення спільного виконання обласної Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного і природного характеру.

Зростання вартості енергоносіїв вимагає і збільшення видатків на певних напрямках, де вони використовуються. Відтак, планується збільшити видатки на оплату газу для горіння Вічного вогню. Виділяються кошти на капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення в парку ім. Газети Правда та придбання електронних табло для облаштування зупинок громадського транспорту тощо.

Крім того, на комісії розглянули рішення, підготовлені управлінням економіки. Зокрема, одним з них планується затвердити Маркетингову стратегію Кривого Рогу. Як розповіла начальник управління економіки Тетяна Підпалько, вона розроблена в межах співпраці міськвиконкому, проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», Інституту розвитку міста Кривого Рогу та місцевої громади і є інструментом впровадження Стратегічного плану розвитку міста до 2015 року.

Більш детально про рішення, прийняті депутатами, читайте у звіті про пленарне засідання.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах