Бюджет Кривого Рогу відкореговано

13.02.2014, Економіка
Друкувати

У середу, 12 лютого, відбулась позачергова XLIII сесія Криворізької міської ради VI скликання.

Депутати відпрацювали в постійних комісіях та провели пленарне засідання сесії, у ході якого розглянули 27 питань, присвячених внесенню змін до бюджету міста на 2014 рік та Програм соціально-економічного та галузевого розвитку Кривбасу.

Як пояснив секретар міської ради Сергій Маляренко, необхідність корегування бюджету пов’язана з тим, що до головного фінансового документа Кривого Рогу на поточний рік не було внесено кошти, потрібні для погашення кредиторської заборгованості перед підприємствами за роботи та послуги, виконані ними в минулому році. Тож для прискорення розрахунків потрібно терміново внести зміни до міського бюджету, збільшивши витрати до 2 мільярдів 840,8 мільйона гривень. Депутати ухвалили рішення внести зміни до документів.

 Приємну новину повідомив присутній на пленарному засіданні народний депутат України від Партії регіонів Костянтин Павлов. 4 лютого за головуванням Костянтина Юрійовича відбулося засідання підкомітету з питань місцевих бюджетів Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. На ньому розглянуто питання розподілу бюджетних коштів між територіальними одиницями України на компенсацію різниці в тарифах у частині «теплової енергії».

За підсумками розгляду, 6 лютого на засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради України було погоджено розподіл 6 мільярдів 700 мільйонів гривень – субвенції з держбюджету, що надається місцевим бюджетам на погашення заборгованості, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості енергоносіїв та послуг з тією, що сплачується споживачами. З них Дніпропетровська область отримає 707,19 мільйона гривень, причому до Кривого Рогу мають надійти 159,6 мільйона гривень. Перший транш у сумі 136 мільйонів гривень очікується вже найближчим часом.

«Це дозволить підвищити рівень розрахунків за спожитий природний газ, що, у свою чергу, сприятиме стабільному проходженню опалювального сезону та своєчасному отриманню містом лімітів на блакитне паливо від газопостачальних підприємств», - резюмував Костянтин Павлов.

Сергій Маляренко нагадав депутатам про необхідність звітування перед виборцями про виконану за рік роботу в міській раді та на виборчих округах, а також про важливість своєчасного заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах