Частіше крадуть вітчизняні

Друкувати

За перший квартал поточного року на території нашого міста зареєстрований 31 факт незаконного заволодіння транспортними засобами, простіше кажучи - угони.

– Більше половини з викраденого вже знайдено, іншу частину ще шукаємо, – коментує ситуацію інспектор сектору профілактичної роботи міського відділу ДАІ, старший лейтенант міліції Микола Павлюк. – Коли аналізувати ситуацію з незаконними заволодіннями, то переважну частину викрадень становили транспортні засоби вітчизняного виробництва – «Жигулі», «Москвичі», «Запорожці» тощо. Їх викрадають з метою подальшого розбору на запчастини й продажу окремими деталями.

Машини уганяють переважно вночі й часто-густо безпосередньо з подвір’я будинку, де господар на ніч покидає свій автомобіль бездоглядним, який при тому навіть не обладнаний елементарними протиугінними засобами - чи не справжній подарунок для зловмисників. Чим ті охоче й користуються.

Отже, наші рекомендації для водіїв залишаються незмінними – зберігати автомототранспорт тільки на стоянках з охороною чи в гаражах з міцними замками, не покидати без нагляду на тривалий час, а також, звісно, обладнати протиугінними пристроями. Дотримання цих нескладних настанов значно ускладнить життя викрадачам, які у такому разі напевне обійдуть своєю специфічною увагою саме ваш автомобіль.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах