Частіше крадуть вітчизняні авто

Друкувати

З початку поточного року на території нашого міста зареєстровано 53 факти незаконного заволодіння транспортними засобами, простіше кажучи – угонів.

– Близько половини з викраденого вже знайдено, іншу частину ще шукаємо, - коментує ситуацію начальник сектору профілактичної роботи міського відділу ДАІ, майор міліції Володимир Кісліченко. – Коли аналізувати ситуацію з незаконними заволодіннями, то переважну частину викрадень становили транспортні засоби вітчизняного виробництва – «Жигулі», «Москвичі», «Запорожці» тощо. Їх викрадають з метою, певно, подальшого розбирання на запчастини й продажу окремими деталями.

Машини уганяються переважно вночі й часто-густо безпосередньо з подвір’я будинку, де господар на ніч покидає свій автомобіль бездоглядним, при цьому той ще й не обладнаний навіть елементарними протиугінними засобами – чи не справжній подарунок для зловмисників. Чим ті й користуються.

Отже, наші рекомендації для водіїв залишаються незмінними – зберігати автомототранспорт тільки на стоянках з охороною чи в гаражах з міцними замками, не покидати без нагляду на тривалий час, а також, звісно, обладнати протиугінними пристроями. Дотримання цих нескладних настанов значно ускладнить життя викрадачам, які в такому разі напевне обійдуть своєю специфічною увагою саме ваш автомобіль.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах