Через асоціацію до безкорупційного суспільства

08.04.2014, Економіка
Друкувати

Понад тисячу законів, що гармонізують наше законодавство з європейськими законами, вже напрацьовані і готові до впровадження.

Про це заявив під час свого приїзду до Кривого Рогу народний депутат України Іван Кириленко. Мета його перебування в місті – звіт перед виборцями про виконану роботу.

Багаторічний керівник підкомітету з економічного та секторального співробітництва між Україною та Євросоюзом комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції певен, що все це напрацювання незабаром буде задіяно. Коли? Після підписання економічної частини угоди про асоціацію, до чого повернуться, коли у травні оберуть легітимного главу нашої держави. «Коли буде з ким підписувати, хто буде гарантом цього підписання», – переконаний Іван Кириленко. Здобуття асоційованого членства, на думку народного обранця, надасть неабиякий поштовх на шляху боротьби з корупцією. Адже це дозволить зробити дуже багато чого у вітчизняній економіці прозорим, не залишаючи місця, зокрема, для таємних оборудок, нечесних тендерів чи вимагання грошей.

Коментуючи нинішню непросту ситуацію, що склалася з Росією, перший пріоритет влади (як, власне, і особистий) народний обранець вбачає у забезпеченні спокою в країні та проведенні президентських виборів. У них порятунок країни - переконаний Іван Кириленко. Заплановані на травень вибори повинні відбутися. Незважаючи на нинішню складну політичну та економічну ситуацію, на заклики перенести волевиявлення поки все не владнається їх жодним чином не можна відтерміновувати, запевняє політик. Оскільки це, знов-таки, дозволить уже зробити наступні кроки на шляху до європейської перспективи країни, в розумінні чого люди вже давно випередили владу. «У нас хороша перспектива», – певен народний депутат.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах