Чергові кроки назустріч підприємцю

09.09.2014, Економіка
Друкувати

У Кривому Розі успішно  працює близько 3 тисяч малих підприємств і понад 9 тисяч об'єктів бізнесу. Навіть у нинішні архіскладні часи криворізькі підприємці в поточному році спрацювали краще, ніж у минулому.

Цей факт підтверджує і статистика: у порівнянні з 2013-м тенденція до збільшення обсягів надходжень підприємницьких коштів до бюджету 5 відсотків. В цілому ж частка загального внеску суб'єктів малого та середнього бізнесу  до міської скарбниці складає третину. 
 Підприємці – люди мудрі, творчі, чутливі, отож і відзначали своє професійне свято відповідно до ситуації в Україні - у діловій обстановці.  При цьому започаткували нову традицію: покладання квітів до пам'ятника Олександру Полю, талановитому підприємцю, який розпочав промисловий видобуток залізної руди на Криворіжжі.    

 

Після цього учасники ділового клубу, а саме в такому форматі проходило зібрання кращих з кращих підприємців міста,  перемістилися в міський муніципальний центр послуг. Там вони ознайомилися з експозицією амуніції, яка виготовляється суб'єктами господарювання  для мужніх воїнів, котрі боронять нашу країну від проросійських загарбників у зоні АТО. Вельми приємно було пересвідчитися, що «берці», спеціальний одяг, наколінники - все   це виготовляється не десь далеко, а саме нашими підприємствами, якими керують Світлана Кагановська, Вікторія Бойко та інші.

-  Продаємо цю продукцію за собівартістю, - наголосили вони. - При цьому кожну  101 пару взуття наші трудівники виготовляють для відважних земляків безоплатно.   

Зібрання в залі засідань виконкому міської ради вів виконуючий обов'язки  міського голови - секретар міської ради Сергій Маляренко.

- Одним із головних завдань міської влади - є створення сприятливих умов для громадян і суб’єктів підприємництва по започаткуванню власної справи й відкриттю нових об’єктів бізнесу, їх легалізації, - підкреслив він. - Міський голова Юрій Вілкул завжди виступає за конструктивний діалог бізнесу й влади, задля добробуту нашої криворізької громади. Прикметно, що за пропозиціями міських підприємців народні депутати від Кривого Рогу активно долучаються до  вирішення  нагальних проблем підприємництва. Як сказав напередодні цієї  зустрічі народний депутат України Костянтин Павлов, робота з підтримки підприємництва ведеться у декількох напрямках. По-перше, мова йде про реформування єдиного соціального внеску. Завдяки цьому вже підготовлено законопроект стосовно його диференційного розміру. По-друге - зменшення податкового тиску: підготовлений законопроект стосовно скорочення  кількості податків, накладено мораторій на проведення перевірок контролюючими органами.     Крім того, готовий законопроект про реформування органів нагляду (контролю) – їх кількість скорочено вдвічі. 

Під час зібрання директор Інституту розвитку міста Андрій Нагорний  презентував маркетингову стратегію Кривого Рогу, яку не так давно затвердили депутати міської ради,  та закликав представників малого і середнього бізнесу долучатися до важливого проекту. 
На підтримку дій влади, волонтерів, громадських організацій протягом двох місяців на бойові позиції для потреб криворізьких військовослужбовців підприємцями міста передано тонни гуманітарного вантажу, необхідні технічні засоби, запчастини для техніки та інше.  Про співпрацю з бізнесом у цьому напрямку, нові ініціативи учасникам зібрання доповів представник Фонду Олександра Вілкула «Українська перспектива». 
Заступник голови Криворізької районної державної адміністрації Ігор Фартушний поінформував присутніх про те, яку допомогу надають сьогодні сільські підприємці захисникам Вітчизни на Сході України та вимушеним переселенцям із зони бойових дій.


А успішний бізнесмен Олег Бондар, виступаючи від імені колег, передав у штаб допомоги криворізьким військовослужбовцям  сертифікат на 60 тисяч гривень. Підприємцями напередодні цієї зустрічі було зібрано кошти.


Насичена програма засідання ділового клубу підприємців закінчилася  врученням  найактивнішим підприємцям відзнак Дніпропетровської облдержадміністрації, обласної ради, виконкому Криворізької міськради. Цю почесну місію за відповідним дорученням виконав в.о. міського голови - секретар міської ради Сергій Маляренко.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник". Фото Андрій Трубіцин

0 коментарів

Останні записи в блогах