Чи буде Кривий Ріг з теплом, водою та газом?

19.11.2014, Події
Друкувати

Чи буде місто з теплом, водою та газом? Це не риторичне питання, враховуючи рівень боргів населення за вже спожиті енергоресурси та надані житлово-комунальні послуги, що вже сягає майже півмільярда гривень.

Такі питання обговорювали на засіданні виконкому міської ради.

Тільки мешканці двох районів – Саксаганського та Жовтневого заборгували понад 218 мільйонів гривень за житлово-комунальні послуги. Більше половини з цих коштів недоотримали підприємства, що надають послуги теплопостачання. Втім, певно, найгірше те, що порівняно з минулим опалювальним сезоном заборгованість не лише не зменшилась, а навпаки — зросла. У Саксаганському районі — на 15,5%, у Жовтневому — на 8,7%.

Про це розповіла заступник начальника управління економіки Оксана Павлушенко, детально проаналізувавши як ситуацію з розрахунками мешканців району, так і ті заходи, що здійснюють у районах для боротьби з боргами. Над останнім працюють не лише райвиконкоми, але й управління юстиції та підприємства – надавачі послуг.

Працюють — чимало. Щоправда, ефект такого навряд чи може втішити, скоріш навпаки: замість зменшення рівня боргів маємо їх стабільне збільшення. На цьому наголосив Юрій Вілкул. На його переконання, нинішня зима по-справжньому особлива. Вона, як ніяка інша, поставить питання рівня розрахунків руба. І бути чи ні тому ж таки теплу в оселях, залежить від кожного криворіжця. Від того, як своєчасно сплачуються надані послуги та погашаються вже накопичені борги.

Володимир Скіданов, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах