Цифра дня: 894

03.09.2013, Соціум
Друкувати

В рамках Соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» збільшено розмір щомісячної соціальної допомоги для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність.

З 1 липня 2013 року розмір державної соціальної допомоги на дітей-інвалідів щомісяця складає 894 грн.

Розмір виплати допомоги на дітей-інвалідів, над якими встановлено опіку чи піклування, визначається на рівні не менше двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку без урахування державної соціальної допомоги на дітей-інвалідів.

Враховуючи зміни на Дніпропетровщині проведено перерахунок державної допомоги 288 дітям-інвалідам, які перебувають під опікою. Відтак для 28 дітей регіону віком до 6-ти років загальна сума виплати збільшилася з 1944 грн до 2838грн, для 260 дітей віком від 6-ти до 18-ти років - з 2420 грн до 3314 грн.

У разі, коли на дитину виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога, розмір допомоги на дитину визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Розмір призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги враховується як середньомісячний розмір зазначених виплат, одержаних на дитину за попередні шість календарних місяців.

Нагадуємо, що станом на 1 серпня 2013 розмір прожиткового мінімуму становить для дитини віком до 6-ти років 972 грн, для дитини віком від 6-ти до 18-ти років – 1210 грн. 

За інформацією офіційного порталу Дніпропетровської облдержадміністрації

0 коментарів

Останні записи в блогах