Цікава дата. У журналістів Дніпропетровщини – іменини

16.01.2013, Події
Друкувати

Учора, 15 січня Дніпропетровська обласна організація Національної спілки журналістів України відзначила свій день народження.

54 роки минуло відтоді, як 15 січня 1959 року відбулась перша обласна конференція журналістів. Первинні журналістські осередки було створено у трьох обласних газетах: «Днепровская правда», «Зоря», «Молодий ленінець». У спілку згуртувались газетярі Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Синельникового та П’ятихаток.

До Спілки журналістів тоді було прийнято 123 творчих працівники. Делегати конференції обговорили Статут і обрали бюро обласного відділення спілки та делегатів на І з’їзд журналістів. Першим головою бюро став головний редактор газети «Зоря» Петро Орлик.

Нині Дніпропетровська обласна організація НСЖУ є місцевим творчим осередком національної творчої спілки. Вона об'єднує професійних журналістів та інших творчих працівників ЗМІ, які фахово займаються журналістикою та публіцистичною діяльністю. Організація координує діяльність 44 первинних осередків області, до її лав входять 1165 членів НСЖУ.

0 коментарів

Останні записи в блогах