Декларація з доставкою додому в Кривому Розі

28.04.2015, Комуналка
Друкувати

Запитання від читачів: " Де отримати декларацію та заяву для призначення субсидії? – непокоїться Олена Олександрівна з вул. Незалежності України, 24. – Також хочу зрозуміти, що станеться, коли мій син-студент завершить навчання і йому припинять виплачувати стипендію?"

Доставкою безкоштовних бланків декларацій і заяв разом з поясненням по їх вірному заповненню урядовою постановою доручено займатись підприємствам – постачальникам комунальних послуг. Рознесення цих паперів мало завершитись ще у другій декаді квітня. Якщо вам з якихось причин не принесли згадані бланки, то ви їх можете отримати в районному управлінні праці та соціального захисту населення або скачати з Інтернету та роздрукувати. Де саме ви взяли бланки, на призначення субсидії ніяк не впливає.

Натомість зміна статусу вашого сина зі студента на працівника або того, хто шукає роботу, – це істотна зміна в родині, про яку ви будете зобов’язані своєчасно повідомити до управління соцзахисту задля перегляду розміру раніше призначеної субсидії.

Едуард Білик, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах