День міста у Центрально-Міському районі

29.05.2018, Події
Друкувати

Парк імені Юрія Гагаріна став центральним місцем урочистостей з нагоди Дня міста у Центрально-Міському районі. Сцену звели на площі з сонячним годинником перед будівлею Палацу дитячої та юнацької творчості, а саму площу маленькі криворіжці прикрасили своїми малюнками крейдою на асфальті, різнокольорово висловлюючи любов до свого рідного міста та пошану до своєї малої батьківщини.

Офіційну частину свята відкрили заступник міського голови Геннадій Шаповалов та голова Центрально-Міської районної в місті ради Сергій Нєженцев.

- Радий вітати жителів та гостей району на святі, - зазначив Геннадій Шаповалов. – Від імені міського голови Юрія Вілкула, від виконкому міськради та від себе особисто вітаю вас з святом Трійці та з Днем міста. Бажаю здоров’я, благополуччя, миру та усіляких гараздів. Ми всі разом з вами робимо все можливо, аби кожному криворіжцю жилося краще і спокійніше на нашій рідній землі. Переконаний – разом ми зможемо усе, зі святом!

Виконуючи приємну місію, Г. Шаповалов нагородив двох освітян району грамотами виконкому міськради. Привітав присутніх також Сергій Нєженцев.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ В АЛЬБОМІ НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ У СОЦМЕРЕЖІ «ФЕЙСБУК»

А подивитись в ньому справді було на що, бо працювали тематичні виставки живопису, історичних фотографій, фольклорних експозицій, дівчинки купчились навколо майстер-класів з боді-арту, плетіння косичок чи глиняного гончарства, а хлопчаки гаряче вболівали за бійців, що проявляли свій гарт у змаганнях зі східних єдиноборств, чи проходили квести про криворізькі легенди. Паралельно з цим в парку виступали кращі творчі колективи району, перемежаючись прямими включеннями з головної сцени міста. Наприкінці вечора на парковій сцені заспівала зірка української естради Ольга Цибульська.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах