День міста у Довгинцівському районі

29.05.2018, Події
Друкувати

У Довгинцівському районі урочистості «Кривий Ріг – моя гордість! Кривий Ріг – моя слава!» з нагоди 243-ї річниці від дня заснування нашого міста відбулися на стадіоні «Локомотив».

Завітавши на свято, гості побачили багато різноманітних локацій, на яких демонструвалися роботи з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв; майстер-класи з декоративного розпису та виготовлення ляльок-мотанок і сучасних ляльок, іграшок з ниток, плетіння з бісеру та стрічок; аквагрим; куточок «Літературний Кривий Ріг», де було представлено книжки місцевих авторів та книжки про наше місто; конкурсні розважальні програми «Дитячий світ», «Козацькі розваги». Привернули увагу і захоплюючі спортивно-масові заходи (показові виступи спортсменів, перетягування канату, змагання з гирьового спорту; запускання гуртківцями повітряних зміїв; автомоделювання; майстер-клас з парашутної підготовки)...

Мешканців і гостей району привітали керуюча справами виконкому Криворізької міської ради Тетяна Мала та голова Довгинцівської районної у місті ради Ігор Ратінов... Кращих довгинцівців відзначили за вагомий внесок у життя міста. А трохи згодом відбувся святковий концерт за участю хореографічних та вокальних колективів району, а також кавер-гурту «UMB» та гурту «KADNAY».

Ольга ЄГОРОВА. Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах