День міста у Покровському районі

29.05.2018, Події
Друкувати

Можна знайти тисячі способів виявити щиру любов до Кривого Рогу. Наприклад, через мистецтво, що і зробили учасники пленеру «Рідне місто». А ще – персональну виставку робіт представив член Національної спілки художників України та очільник її місцевого осередку Леонід Давиденко. Кожен витвір митця наповнено промовистими метафорами.

У парку «Шахтарський» відбулися спортивні змагання. Здорові, фізично сильні та витривалі містяни – найкращий подарунок до 243-ї річниці. Розваг на кожен смак вистачало біля Палацу культури «Центральний». Було де і смачно поїсти, і навчитися чомусь новому. Від кулінарних майстер-класів з приготування вареників та розпису пряників до творчих – Петриківського розпису, малювання бульбашками й кольоровим піском, розпису на тілі, паперопластики, аквагриму, виготовлення прикрас із фетру. Бібліотеки району влаштували виставку «Диво-перлина мій Кривий Ріг» та проводили пізнавальні вікторини.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ В АЛЬБОМІ НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ У СОЦМЕРЕЖІ «ФЕЙСБУК»

Море світлин на фотолокаціях зробили на згадку покрівчани та гості свята. А чарівні ростові ляльки повернули до безтурботного дитинства навіть найбільш заклопотаних дорослих. Для малечі підготували ігрову програму, конкурс малюнку на асфальті та хімік-шоу. Нікого не залишила байдужим театралізована хода «Зірки Покровського району».

Музичний настрій створювали зі сцени оркестри, ансамблі, творчі колективи та солісти Покровського району. Хедлайнером свята став відомий український гурт з Кривого Рогу – «Brunettes Shoot Blondes».

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото надано виконкомом Покровської районної у місті ради

0 коментарів

Останні записи в блогах