День міста у Саксаганському районі

29.05.2018, Події
Друкувати

Святкування Дня міста традиційно зібрало саксаганців у парку Саксаганський. Там кожен міг обрати собі заняття до душі. Особливо насиченою програма - на радість батькам, була для юних криворіжців.

Різноманітні квести та конкурси, вулична бібліотека, художні виставки, творчі наробки навчальних закладів - це тільки маленька частина з того, що очікувало відвідувачів на алеях парку. Бажаючі мали змогу випробувати свої знання у розважальній туристичній програмі, а дехто відчути справжнім туристом, за допомогою альпіністського спорядження дістаючись верхівки дерева. Крім того, охочі могли повчитися танцювати, взявши урок у професійних танцівників на майданчику під відкритим небом. І звичайно, що за свято без салюту. Цього разу зовсім не гучного, якщо не брати до уваги радісні зойки його учасників, котрі щедро обсипали один одного різнокольоровими фарбами.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ В АЛЬБОМІ НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ У СОЦМЕРЕЖІ «ФЕЙСБУК»

Далі естафету прийняв стадіон ДЮСШ №10, де порадували саксаганців своїми виступами кращі творчі самодіяльні колективи: святкові ритми припали до душі усім присутнім. А от для пари молодят, які на очах сотень присутніх засвідчили своє бажання далі йти по життю спільним шляхом, певні, цей день залишиться назавжди у пам’яті подвійним святом. Їх від щирого серця вітав з одруженням кожен присутній на стадіоні. А за кілька хвилин привітання приймали вже усі учасники заходу: вони лунали з головної сцени святкування, завдячуючи телемосту, що з’єднав усі райони міста. Тож за тим дійством можна було спостерігати не полишаючи рідного району.

А як посутеніло на саксаганців чекав ще один творчий подарунок - дискотека та виступ народної артистки України Оксани Пекун. Заключним акордом свята став святковий феєрверк.

Світлана Нікітіна.

Фото Олександра КЛЮКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах