День міста у Тернівському районі

29.05.2018, Події
Друкувати

Святкування відбувалися в оновленому парку «Тернівський», де розмістили виставки різної тематики і облаштували локації для майстер-класів.

Мистецьким дарунком для Кривого Рогу стала вулична розмальовка «Я малюю рідне місто». На ній представили родзинки району та міста – Палац культури «Тернівський», головний вхід до Криворізького ботанічного саду, баштові копри шахти «Гвардійська», залізничну станцію «Рокувата», адмінбудівлю КЗРК зі шпилем та годинником, Спасо-Преображенський собор, квітковий годинник, човнову станцію у парку імені Федора Мершавцева.

У святковий час знайшлося місце і для розважальних заходів спортивного спрямування. Зранку відбувся велопробіг. А в обідню пору криворіжці й гості міста мали змогу перевірити свою силу та інтелектуальні здібності в змаганнях з армспорту, гирьового спорту, шашок та шахів. Більше дізнатися про місто допоміг туристично-краєзнавчий квест «Сім чудес Криворіжжя». Для діточок підготували пінну феєрію «Веселися з нами» та дискотеку «Зумба-фітнес». Також кожного зворушила програма за участю домашніх улюбленців «Хто в домі хазяїн».

Парад оркестрів Тернівського району повів усіх за собою у світ музики. Калейдоскоп емоцій подарувала концертна програма «Тобі, рідний краю, я пісню співаю». На десерт святкування залишили виступ гурту «Пара Нормальних».

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ В АЛЬБОМІ НА НАШІЙ ОФІЦІЙНІЙ СТОРІНЦІ У СОЦМЕРЕЖІ «ФЕЙСБУК»

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото з офіційного сайта виконкому Тернівської районної у місті ради

0 коментарів

Останні записи в блогах