Депутати закликали стабілізувати ситуацію в країні

28.01.2014, Соціум
Друкувати

24 січня розпочалася перша в цьому році XLII сесія Криворізької міської ради VI скликання.

До розгляду депутатів запропоновано 106 питань, які стосуються найактуальніших аспектів розвитку міста. Пропозиція Криворізького міського голови Юрія Вілкула провести пленарне засідання сесії в два етапи знайшла повну підтримку серед депутатського корпусу. Тож 29 січня будуть розглянуті проекти рішень та звіти щодо виконання міських Програм, а після прийняття 31 січня обласною радою бюджету Дніпропетровщини – бюджетні питання Кривого Рогу.

Молодим лікарям – ключі від житла

На початку роботи сесії відбулась приємна подія – у рамках виконання Соціальних ініціатив Президента України  Віктора Януковича та реформування галузі охорони здоров’я Криворізький міський голова Юрій Вілкул вручив родинам лікарів – молодих спеціалістів ключі від квартир. Двокімнатні квартири отримали лікар-інтерн із загальної практики сімейної медицини Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Дарія Клепікова та лікар-ортопед-травматолог  лікарні №8 Станіслав Клепіков, лікар загальної практики – сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 Наталія Єрмакова та лікар-ортопед-травматолог лікарні №1 Віталій Єрмаков. Ключі від 1-кімнатної квартири отримала лікар загальної практики – сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №5 Вікторія Василишена. 

«Це рішення Криворізької міської ради спрямоване на розвиток медицини міста, адже проблема з фахівцями й досі актуальна. Приємно, що молоді лікарі довіряють нам і приїздять працювати до Кривого Рогу», - відзначив Юрій Вілкул.

Засудили деструктивні дії

Перед початком роботи депутатів у постійних комісіях, від фракції Партії регіонів надійшла пропозиція розглянути проект Звернення Криворізької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, політичних сил та громадян. У документі рішуче засуджуються злочинні дії ініціаторів силового протистояння в країні. Президента України як гаранта Конституції України, Кабінет Міністрів України закликають застосувати всі правові заходи щодо стабілізації ситуації, відновлення порядку, наведення ладу в столиці. Лідерів так званої опозиції закликають припинити підбурювати український народ та використовувати його як заручника боротьби за владу.

У Зверненні вимагається вжити заходів щодо заборони діяльності політичних партій та громадських об’єднань, які пропагують ультранаціоналістичні праворадикальні погляди та програмні цілі яких загрожують народу і державі, а також наголошується на необхідності негайного припинення всіх протиправних дій. «Всі винні в безладах і ескалації насильства мають бути притягнені до відповідальності», - йдеться в документі.

Депутати підтримали Звернення й продовжили роботу в постійних комісіях.

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах