Дератизація на алеї «200 каштанів» у Кривому Розі

22.01.2018, Події
Друкувати

У Кривому Розі продовжуються заходи із знищення гризунів у центральній частині міста, зокрема на алеї «200 каштанів», що поруч станції швидкісного трамвая «Будинок Рад».

- Черговий етап дератизації на цій ділянці розпочнеться надвечір 23 січня, - розповів керівник підприємства з дератизації та дезінсекції Василь Попов. – Вона має на меті знищити щурів, які оселилися на цій алеї, що буде здійснено в кілька етапів. Перший етап, котрий якраз і розпочнеться 23-го, передбачає встановлення родентицидних боксів, в яких буде розкладено різні види родентицидів, тобто приманки-отрути. Їхній моніторинг дозволить з’ясувати найбільш привабливі для щурів види харчування з певною кількістю отрути. Спочатку проведемо роботи з цими боксами, які будуть позначені спеціальними позначками «Обережно, отрута!». З їхньою допомогою виявимо, що краще діє на щурів, а потім ще й проведемо газацію нижніх каналізаційних, зв’язкових і теплових колекторів, які проходять під цією алеєю і де також живуть та розмножуються щури.

Означені бокси влаштовано таким чином, що, окрім щурів, до них ніхто потрапити не може – ні кішки, ні собаки, ні птахи абощо. Також вони безпечні для людини. Головне, аби ці бокси залишались на своїх місцях, не зривалися з місця й нікуди не переміщалися. Якщо раптом хтось пошкодить ці бокси, то прохаємо городян, які це помітять, повідомити про це. Номери наших телефонів розміщено на самих боксах. Одразу по цьому на місце виїдуть наші спеціалісти та ліквідують усі недоладності.

Роботи з дератизації на алеї будуть виконуватись упродовж місяця, тож до кінця лютого поточного року всі передбачені обсяги мають бути завершені.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

Фото Олександра Клюки

0 коментарів

Останні записи в блогах