Дезінфекція і димогенератори: Кривий Ріг посилює карантинні заходи боротьби з коронавірусом

24.03.2020, Події
Друкувати

Міський голова Юрій Вілкул провів чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків та поширення коронавірусу. Він поставив завдання перед комунальними службами, управителями та ОСББ посилити карантинні заходи.


З 23 березня у Кривому Розі буде організоване та запроваджене проведення дезінфекційного миття тротуарів, перехресть доріг, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту спеціальними розчинами. Також, проводитиметься обробка димогенераторами у місцях можливого скупчення людей біля продовольчих магазинів, аптек, тощо.
Мер Юрій Вілкул звернувся до криворіжців: «Задля вашої безпеки та безпеки ваших рідних - велике прохання без нагальної потреби не виходьте на вулицю, залишайтеся вдома! Ми посилюємо карантинні заходи, і я звертаюсь до управителів та ОСББ проводити дезінфекцію під’їздів. В першу чергу - дверних ручок, перил, кнопок ліфтів, підлоги».
За дорученням міського голови КП «Фармація» нарощує випуск антисептичних засобів. У місті налагоджений пошив захисних масок, враховуючи їх дефіцит в аптечній мережі.
На разі, ситуація із захворюванням на ГРВІ у Кривому Розі залишається стабільною, рівень не перевищено. Кількість викликів сімейних лікарів та швидкої допомоги до хворих не зросла.

0 коментарів

Останні записи в блогах