Директор ПАТ «Криворіжхліб» Алла Фоменко: «Хліб подорожчав – якість поліпшиться!»

27.05.2014, Економіка
Друкувати

Не так давно до різних виробників, які підвищили ціни на свої товари, приєдналися і пекарі підприємства «Криворіжхліб».

До речі, подорожчання першого продукту, окрім Дніпропетровської області, торкнулося майже всіх регіонів України: Вінницької, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Херсонської областей.

Як пояснює директор «Криворіжхліба» Алла Фоменко, зміни у цінах на складові, що впливають на формування собівартості продукції, відбулися у зв'язку з помітним подорожчанням, у порівнянні з січнем 2014 року, борошна, дріжджів хлібопекарських, соняшникової олії, цукру, природного газу, дизельного пального,пакувальних матеріалів.

– Повірте, це – вимушений захід, – говорить Алла Іванівна. – У зв’язку з економічною ситуацією, що склалася, стримувати ціни просто немає можливості. Так що зрозумійте нас, шановні криворіжці. При цьому хочу завірити, що наші хлібобулочні вироби й у подальшому виготовлятимемо без використання консервантів та поліпшувачів. «Криворіжхліб» – соціально відповідальне підприємство, і тому прагнутимемо покращувати якість хліба, впроваджуючи різноманітні проекти.

Так, наприклад, найближчим часом стартує партнерський проект спільно із організацією ЮНІСЕФ. Його мета – привернення уваги громадськості до проблеми йододефіциту, а також – пропаганда вживання хлібобулочної продукції із вмістом йодованої солі.

Микола Крамаренко, "Червоний гірник"

 

0 коментарів

Останні записи в блогах