«Діти вулиці»

27.03.2014, Соціум
Друкувати

У сесійній залі виконкому Довгинцівської районної у місті ради відбулась координаційна нарада суб’єктів соціальної роботи з дітьми з питань попередження вчинення правопорушень і злочинів у підлітковому середовищі.

З метою напрацювання шляхів ефективного здійснення профілактичної роботи з дітьми, які схильні до вчинення правопорушень, злочинів та суспільно небезпечних діянь, на нараду було запрошено керівників навчальних закладів району, заступників директорів з виховної роботи та соціальних педагогів шкіл, представників кримінальної міліції у справах дітей, кримінально-виконавчої інспекції, служби у справах дітей, відділу освіти, комітету у справах сім’ї та молоді виконкому райради.

На зустрічі зазначалося, що спільними зусиллями навчальних закладів освіти району, служби у справах дітей та кримінальної міліції у справах дітей проводяться рейдові заходи «Діти вулиці», які направлені на своєчасне виявлення безпритульних дітей, надання їм необхідної допомоги. За 2013 рік проведено 194 рейди, виявлено 12 дітей. З кожним із малолітніх криворіжців проведено індивідуально-профілактичну роботу, встановлено причини бродяжництва та жебракування.

За результатами виступів та обговорення порушеного питання прийнято рішення про затвердження плану спільних профілактичних заходів на 2014 рік.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах