Дніпропетровщина має конкретний план свого розвитку

09.04.2014, Економіка
Друкувати

Дніпропетровська делегація бере участь у засіданні спостережної ради проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», що проходить цими днями (8-9 квітня) у Львові.

Учасники зібрання відзвітують про виконану роботу по проекту у 2013 році та окреслять плани на 2014 рік.

- Стратегія розвитку області на період до 2020 року має реальну мету – вивести Дніпропетровщину у лідери серед регіонів, який має сильну та стабільну економіку, де створені усі умови для самореалізації кожного жителя. В стратегії ініційовано заходи, що необхідно першочергово зробити для більш стійкого і стабільного розвитку економіки регіону, – прокоментував подію голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Спеціалісти, які залучені до підготовки документу, вважають найбільш перспективним для регіону зробити акцент на розвитку наступних напрямків: зменшити економічний дисбаланс, розвивати село, будівництво, підвищити екологічну безпеку та розвивати людський ресурс. Також слід забезпечити злагоджену співпрацю влади, бізнесу, представників громадськості та наукових кіл. Розвиток зазначених напрямів допоможе вивести Дніпропетровщину у державні лідери у даних сферах.

Нагадаємо, проект «Місцевий економічний розвиток міст України» впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансування уряду Канади. Дніпропетровська область почала розробку своєї Стратегії розвитку у 2012 році.

 

0 коментарів

Останні записи в блогах