Дніпропетровщина отримає майже 460 мільйонів гривень на компенсацію різниці в тарифах

09.04.2013, Економіка
Друкувати

 Про це повідомив народний депутат України, голова підкомітету з питань місцевих бюджетів комітету Верховної Ради з питань бюджету Костянтин Павлов.

Дніпропетровщина отримає майже 460 мільйонів гривень  на компенсацію різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання та водовідведення.

За словами парламентарія, субвенції з держбюджету надаються місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, водопостачання та водовідведення, що виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з водопостачання і водовідведення тарифам, які затверджувалися або погоджувалися органами влади чи місцевого самоврядування.

Згідно з Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» загальний розмір субвенції встановлено у розмірі 5 мільярдів 125,6 мільйона гривень. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №167, якою здійснено розподіл субвенції між місцевими бюджетами, сума субвенції, наданої Дніпропетровській області, складе 459 мільйонів 994,3 тисячі гривень. При цьому на погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення заплановано 322 мільйони 39,5 тисячі гривень, на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію – 137 мільйонів 954,8 тисячі гривень.

 

Андрій Міхейченко, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах