До Дня пам’яті українських журналістів

20.09.2019, Соціум
Друкувати

20 вересня, вся журналістська братія України була у мовчазній журбі, адже цього дня, у День пам’яті українських журналістів, згадують усіх, хто багато років відпрацював пліч-о-пліч, та, не завершивши черговий репортаж або нарис, пішов у вічність.

Цей день почали відзначати з 2007 року, за декілька років після жорстокого вбивства українського журналіста Георгія Гонгадзе, зникнення якого викликало широкий суспільний резонанс в Україні та за кордоном. Відтоді маємо окремий день для суму та згадок про колег, які живі доти, доки ми про них пам’ятаємо.

На превеликий жаль, і серед червоногірничан уже немало тих, про кого можна говорити тільки у минулому часі, хто роками й десятиліттями трудилися на нелегкій журналістській ниві, здобуваючи слово правди, а нині вже пішли за межу. Тож, за традицією, цього дня представники нинішнього колективу газетярів-червоногірничан побували на проспекті Поштовому, щоб покласти квіти до пам’ятної дошки з іменами восьми колег, які з редакції «Червоного гірника» пішли захищати рідну землю від нацистської навали, але не повернулися з Другої світової.

На жаль, і нині на полях нашої країни звучить артилерійська канонада. І знову гинуть наші захисники, а разом з ними й ті, хто перо прирівняв до багнета…

0 коментарів

Останні записи в блогах