До кінця року у віддалених мікрорайонах Кривого Рогу відкриють амбулаторії сімейної медецини.

30.03.2018, Медицина
Друкувати

   За дорученням мера Юрія Вілкула його заступник Костянтин Бєліков проконтролював будівництво амбулаторій в Довгинцівському й Саксаганському районах.

     Амбулаторія №8 у Військовому містечку-33 обслуговуватиме 8,5 тисяч людей, тут працюватимуть 4 сімейних лікаря. Будівельники доповіли, що роботи йдуть за графіком і вже в травні медзаклад відкриє двері для мешканців мікрорайону.

    «На 100% виконано демонтаж, зроблені монтажні роботи по перегородках. Комунікації, вода, опалення, електрика виконані на 60%», - зазначив директор підрядної організації Віталій Науменко.

    У Військовому містечку ніколи не було аптеки, тому за завданням мера, в амбулаторії обладнають аптечний пункт. Також будуть передбачені зручності для людей з обмеженими фізичними можливостями.

    «Найбільша відстань до амбулаторії становитиме близько 3 км. Це від селища Незалежності. Для розуміння, зараз людям доводиться їздити в амбулаторію в районі залізничного вокзалу, а це 25 км. Місто вже закупило частину обладнання. Це й медичне, й офісні меблі», - зазначила Анастасія Кузнєцова, в. о. головлікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги №5.

    У Саксаганському районі відкриють дві нові сучасні амбулаторії – на мікрорайоні Ювілейний, 8А та на вулиці Шмаковська, 15. Заклади обслуговуватимуть 16 тисяч жителів.

    Головлікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №4 Анжеліка Логінова зазначила: «Відкриття амбулаторії на мікрорайоні Ювілейний, 8А заплановано на липень. Відстань до закладу для більшості мешканців - не більше 500 м. Ми дуже вдячні місту за підтримку й розвиток первинної медицини. Наші лікарі отримують всі надбавки за якість і обсяг роботи. Вони повністю забезпечені необхідним медичним обладнанням. Створені прекрасні умови для роботи й надання медичної допомоги пацієнтам на найвищому рівні».

   Заступник міського голови Костянтин Бєліков наголосив: «Медичні послуги для криворіжців повинні бути доступними і якісними. Амбулаторії, які будуються, дозволять максимально наблизити до людей первинну медичну допомогу. Роботи йдуть за графіком. З міського бюджету в повному обсязі виділено кошти на закупівлю спеціалізованого обладнання. Також мер поставив завдання упорядкувати територію біля нових амбулаторій, заасфальтувати  доріжки».

    Довідково

У партнерстві зі Світовим банком в Кривому Розі також будуть побудовані амбулаторії на вул. Електрозаводська, 22а; в селищі Ілліча, по вул. Шиферна, 35А; на вул. Переяславській, 18; на мкр-ні 7-й Зарічний, 9А. Нині в Кривому Розі діє 38 амбулаторій, до 2020 року заплановано створити ще 27.

0 коментарів

Останні записи в блогах