До міської програми «Стоп-інфаркт» залучено ще один медичний центр

06.03.2018, Медицина
Друкувати

Сотні криворіжців з серцево-судинними хворобами отримують більш якісну кваліфіковану медичну допомогу. Все — в результаті реалізації комплексних заходів ініційованої Криворізьким міським головою Юрієм Вілкулом міської програми «Стоп-інфаркт».

Цей унікальний для України медичний проект з 1 вересня 2017 року почав реалізовуватися в іншому форматі: відтепер стентування серцевих судин та курс реабілітації прооперованих пацієнтів на базі спеціалізованого кардіологічного відділення міської лікарні №9 хворим, котрі перенесли гострий інфаркт, проводяться абсолютно безкоштовно.

У поточному році до цієї роботи залучається також КЗ «Криворізька міська клінічна лікарня №2» Дніпропетровської обласної ради» (більш відома серед городян як «тисячка»), котра оновила роботу свого ангіографа та вже отримала новий апарат.

Також до програми «Стоп-інфаркт» залучено ще один потужний медичний заклад — КЗ «Міжобласний центр медичної генетики і пренатальної діагностики імені П. М. Веропотвеляна» Дніпропетровської обласної ради».

У цьому медзакладі працює досвідчений медперсонал, функціонує потужна лабораторна база. Тож є можливість на основі лабораторних досліджень розраховувати індивідуальне дозування прийому лікарських препаратів, наприклад для розріджування крові, тим пацієнтам, котрі вже перенесли інфаркт і проходять реабілітаційний курс, і тим пацієнтам, котрі потребують довготривалого прийому лікарських препаратів задля попередження розвитку інфаркту.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

0 коментарів

Останні записи в блогах