А до того брали копійки...

16.02.2015, Комуналка
Друкувати

Запитання від читачів: " Я - пільговик з оплати житлово-комунальних послуг, бо є інвалідом Великої Вітчизняної війни першої групи, - розповідає Анатолій Дмитрович з вул. Тухачевського, 31.

- Донедавна з мене за ці послуги брали сущі копійки. Але потім банк, в якому зазвичай платив, чомусь прикрили, тож перейшов платити за квартиру на пошту. І одразу мої платежі зросли аж на 850 гривень. Це що за неподобство?.."

Ситуація примітна, бо мало місце дуже цікаве співпадіння. Річ у тому, шановний Анатолію Дмитровичу, що з минулої осені відповідним рішенням Кабінету Міністрів України запроваджено соціальні нормативи для надання пільг та субсидій, про які вже неодноразово розповідалось на сторінках «Червоного гірника». Нагадаємо, що цими нормативами значно обмежено обсяги житлово-комунальних послуг, які можна отримувати за пільговою вартістю чи на які надається субсидія. І так уже сталося, що одночасно з цим нововведенням закрилося те банківське відділення, в якому ви звикли оплачувати свої послуги, перейшовши на обслуговування до поштового відділення. Але навіть якщо б банк і не закрився, то вам однаково довелось би за новими нормативами оплачувати споживання послуг. До слова кажучи, більш докладно про нові обсяги соціальних нормативів ви можете прочитати в минулому випуску нашої рубрики, яка побачила світ 4 лютого ц.р.

 

Едуард Білик, "Червоний гірник".

2 коментаря

Останні записи в блогах