Додаткові кошти з міського бюджету виділятимуть на ремонт навчальних закладів, соціальну підтримку криворіжців та кризовий центр для жінок.

14.06.2018, Події
Друкувати

 Вчора на  засіданні виконкому міськради обговорювали внесення змін до міського бюджету. Йдеться про виділення додаткового фінансування.

Зекономлені кошти міського бюджету планують спрямувати на підготовку освітніх закладів до нового навчального року, благоустрій, а також соціальну підтримку криворіжців.

Понад шість мільйонів гривень піде на забезпечення пільгового проїзду в міському комунальному транспорті, майже два мільйони - на підготовку освітніх закладів до нового навчального сезону. 

Буде і в подальшому забезпечена соціальна ціна на проїзд на найбільш довгих міських автобусних маршрутах – 228-му і 302-му, що курсують між південною та північною частинами міста.

Вона наразі становить всього 4 гривні, хоча в інших містах ціна такої поїздки становить 18-26 гривень.

«Для забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій в автобусах №228 та №302 з міського бюджету буде спрямовано 6,2 млн. грн. Ще один важливий соціальний напрямок - підтримка Кризового центру для жінок, які постраждали від сімейного насильства. На виплату зарплати працівникам установи та інші поточні витрати, пов'язані з діяльністю центру, заплановано спрямувати близько 490 тис. грн.», - доповіла заступник начальника фінансового управління Алла Осіюк.

Також кошти міського бюджету будуть спрямовані на придбання необхідного обладнання та інвентарю для створення дитячого ігрового майданчика в навчально–виховному комплексі №58.

«За підсумками роботи у червні ми маємо економію коштів і за пропозицією мера Юрія Вілкула майже 2 мільйони гривень пропонується спрямувати на підготовку шкіл та дитячих садочків до 1 вересня. Зокрема, на технічне обслуговування індивідуальних теплових пунктів, придбання лічильників, на поточні ремонти. Також, кошти  виділяються на придбання необхідного обладнання та інвентарю для створення дитячого ігрового майданчика в навчально–виховному комплексі №58», - резюмувала заступник начальника фінансового управління.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах