Дорога від трампарку до ПівдГЗК буде найкращою в Кривому Розі

22.07.2015, Комуналка
Друкувати

На це націлені виконавці робіт, які нині здійснюють капремонт «Чумацького шляху», а також поточний ремонт вулиці Каховської. Хід виконання обсягів перевірив заступник міського голови Григорій Вербицький під час виїзної наради на місці проведення робіт.

Зокрема, як доповів директор КП «Швидкісний трамвай» Євген Якуненко, силами його підприємства проводиться ремонт найбільш завантаженої трамвайної розв’язки поруч трампарку, в рамках чого замінюється полотно. Щоб не перекривати трамвайний рух і не створювати незручностей пасажирам, вдень проводяться підготовчі роботи, а безпосередня заміна – вночі.

Г. Вербицький дав доручення пришвидшити виконання обсягів, при цьому зробивши наголос на якості.

- До участі в цій виїзній нараді залучені й суб’єкти господарювання, об’єкти яких перебувають вздовж цієї дороги, - прокоментував ситуацію начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськради Олександр Катриченко. – На цьому відрізку за бюджетні кошти відновлюється дорожнє покриття, а також зовнішнє освітлення та благоустрій. Від СПД вимагаємо, аби їхні об’єкти та прилеглі земельні території своїм зовнішнім виглядом відповідали новому вигляду цієї ділянки. Що передбачено, зокрема, й Правилами благоустрою в місті Кривому Розі.

Якщо говорити про виконані обсяги, то вже здійснено фрезерування дороги, укладено більше трьох тисяч тонн асфальту під асфальтоукладальники та катки тощо. За всіма показниками виходить, що до 20 серпня, як це і передбачено графіками, маємо впоратись.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

 

0 коментарів

Останні записи в блогах