Дороги навколо міста Кривий Ріг

22.06.2015, Комуналка
Друкувати

Щодня городяни бачать наскільки активно проводиться ремонт криворізьких доріг, на чималій частці яких вже проведений ямковий ремонт. Перед дорожниками стоїть завдання значно пришвидшити темпи виконання, щоб до осені впоратись з усіма запланованими обсягами. Одначе автомобілістам значущий не тільки ремонт міських шляхів, а й заміських також.

На сьогодні на Дніпропетровщині повністю завершено поточний ремонт на 3 дорогах державного значення, до середини липня будуть проведені роботи ще на 5. Про це розповів начальник управління інфраструктури Дніпропетровської облдержадміністрації Тимур Швець під час прес-конференції. За його словами, після цього розпочнеться ремонт окремих найбільш ушкоджених ділянок доріг місцевого значення. Загалом цього року буде проведено ямковий ремонт на 50 дорогах державного та місцевого значення.

Наразі вже завершено ремонт найбільш ушкоджених ділянок на державних дорогах Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, Запоріжжя – Донецьк і на Нікопольській трасі. Закінчується також ямковий ремонт на дорогах Дніпропетровськ – Миколаїв, Знам’янка – Луганськ – Ізварине, Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя тощо. Роботи на цих дорогах державного значення будуть виконані до середини липня, потім розпочнуться роботи на дорогах місцевого значення.

Як зазначив Т. Швець, цього року заплановано загалом відремонтувати понад 200 тис. м2 доріг загального - державного та місцевого - значення. На ямковий ремонт доріг цього року з державного бюджету передбачено 53 млн. грн.

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник".

 

0 коментарів

Останні записи в блогах